MagiskaGalia.freeforum.org

Magija, parapsichologija, ir kita
Dabar yra 18 Bal 2014, 04:27

Visos datos yra UTC + 3 valandos [ DST ]

Welcome
Sveiki atvykę į <strong>Magiška galia</strong>.

Šiuo metu jūs esate svečias todėl jūsų prieiga prie forumo yra ribota.Prisijungdami prie mūsų bendruomenės, jūs galėsite kurti temas, asmeniškai bendrauti su kitais nariais(AŽ),dalyvauti apklausose, ir dar daugiau. Registracija užims tik kelias minutes ir yra nemokama, <a href="/profile.php?mode=register">prisijunkite šiandien</a>!

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Prakeikimai
StandartinėParašytas: 12 Bir 2012, 11:40 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus

:o ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) as prakeikiau savo drauga nes jis dabaigia mane baisu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2012, 17:45 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

Laba, norėčiau paklaust gal kas žino kokių prakeikimų kurie išsilaiko visa gyvenimą tam žmogui kurį prakeikei?

P.S. Į klausimą ,,Kodėl to klausi?'' atsakyti nenoriu ir negaliu, nes rašau vos nelaužidama klaveturos iš nepykantos tam žmogui...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Rgs 2012, 23:30 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus

Daug yra prakeikimų, tik pagalvok ar tikrai reikia ir ar verta? Tai juk ne koks žaidimas. Jei prakeiksi, kentės ne tik tas žmogus, bet ir jo visa šeima, jo vaikai, anūkai ir t.t (O jie juk nekalti...), jau net nekalbu apie Tave pačią, nes viskas su laiku į tave atsigręš ir tik nagus griaužt reikės, nes tavo gyvenimas apsisuks 360 laipsnių kampu ir tik į blogą pusę. IR žinoma, ne tik Tau, bet ir visai Tavo šeimai. Beto prakeiksmus yra labai sunku panaikinti. Tai kaip ir račiau pačioje pradžioje, ar tikrai verta prakeikti?
Kai maža buvau, irgi norėjau prakeikti vieną žmogų, bet ačiū dievui to nepadariau. Taip kad neprisigalvok nesąmonių ir išmok nekreipti dėmesio bei ignoruoti tą, kurio 'nekenti'. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Rgs 2012, 00:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

cerrol. rašė:
Daug yra prakeikimų, tik pagalvok ar tikrai reikia ir ar verta? Tai juk ne koks žaidimas. Jei prakeiksi, kentės ne tik tas žmogus, bet ir jo visa šeima, jo vaikai, anūkai ir t.t (O jie juk nekalti...), jau net nekalbu apie Tave pačią, nes viskas su laiku į tave atsigręš ir tik nagus griaužt reikės, nes tavo gyvenimas apsisuks 360 laipsnių kampu ir tik į blogą pusę. IR žinoma, ne tik Tau, bet ir visai Tavo šeimai. Beto prakeiksmus yra labai sunku panaikinti. Tai kaip ir račiau pačioje pradžioje, ar tikrai verta prakeikti?
Kai maža buvau, irgi norėjau prakeikti vieną žmogų, bet ačiū dievui to nepadariau. Taip kad neprisigalvok nesąmonių ir išmok nekreipti dėmesio bei ignoruoti tą, kurio 'nekenti'. :)

Hm..Kaip manai,kažkas išbandė ir atsekė tą visą "360 laipsnių kampu" gyvenimo apsivertimą ir susiejo su prakeiksmu ar tik sugalvojo,kad palaikytų tvarką ir žmonės nedarytų tokių dalykų?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Rgs 2012, 19:47 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus

Ne be pagrindo tokios kalbos yra, bandyt nebandžiau todėl rašau tik tai, ką girdėjau. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Rgs 2012, 21:08 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

cerrol. rašė:
Ne be pagrindo tokios kalbos yra, bandyt nebandžiau todėl rašau tik tai, ką girdėjau. :)

Yra daug iškraipymų. Reik išmokt atskirt kas yra gryna,o kas turi priemaišų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgs 2012, 13:10 
Atsijungęs
Apsipratęs
Apsipratęs
Vartotojo avataras

na tai kas buvo gryna ,ka parase cerrol. , o kas buvo priemaisos?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgs 2012, 13:29 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Brigita rašė:
na tai kas buvo gryna ,ka parase cerrol. , o kas buvo priemaisos?

Aš tik mąstau. Ir jei pasakysiu tai tebus mano filosofija.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgs 2012, 16:33 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

cerrol. rašė:

Išties man nesvarbu ar kentės ar ne jo šeima :D . Ji ir prie to prisidėjo ir nedgi galim sakyt savotiškai skatino... o dėl tos kančios manau čia daugiau morališkai :) . Beje jau pagalvojau - labai reikia ir labai verta :twisted: . O dėl žaidimų... kas sakė kad aš tik žaidžiu??? :twisted:

P.S. Mano šeima nekentės patikėk :twisted: ... nebent tik jo ir jo vaikų vaikai jai dar iki tiek išgyvens ,,morališkai''.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgs 2012, 17:00 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

Ehhhh..... nu ir kas kad jis tau ten kažkokių lazankių privirė bet ar verta visdėlto tai daužtai mašinai keršyt burtais??? gi pati žin kodėl aš tau taip sakau... cerrol pritariu tik is dalies ir tik todel kad blmb nepadarytu kvailystes kaip pati zinai kas :!:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgs 2012, 17:04 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

Nu ir kas nes tavo kaikas padarė didesnę kavailystę nei mano pati zinai kas :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Rgs 2012, 20:36 
Atsijungęs
Pradedantysis
Pradedantysis

Esu prakeikusi autobuso vairuotoja.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgs 2012, 00:28 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus

Astuks rašė:
Išties man nesvarbu ar kentės ar ne jo šeima :D . Ji ir prie to prisidėjo ir nedgi galim sakyt savotiškai skatino... o dėl tos kančios manau čia daugiau morališkai :) . Beje jau pagalvojau - labai reikia ir labai verta :twisted: . O dėl žaidimų... kas sakė kad aš tik žaidžiu??? :twisted:

P.S. Mano šeima nekentės patikėk :twisted: ... nebent tik jo ir jo vaikų vaikai jai dar iki tiek išgyvens ,,morališkai''.

Mergaite, užauk ir grįžk į realybę, nes tikrai juokini... Pati nežinai apie ką kalbi...
Net pikta darosi, kai vaikai prisižiūri filmų...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgs 2012, 17:09 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

cerrol. rašė:
Astuks rašė:

Mergaite, užauk ir grįžk į realybę, nes tikrai juokini... Pati nežinai apie ką kalbi...
Net pikta darosi, kai vaikai prisižiūri filmų...

Aie kokius filmus tu čia skiedi :lol: ??? Jokių filmų aš nepaveikta :lol: o beje aš tiesiog paklausiau elementaraus klausimo ,,Gal kas žinot kokių prakeikimų kurie prakektajam išsilaiko visam gyvenimui???'' neklausiau aš ,,Kas nutinka kai prakeiki kitą žmogų???'' arba ,,Kodėl to nelabai patartina daryti???'' :lol: o dėl vaikų ir pati iš rašysenos į didelę neužneši :lol: beje 360 laipsnių nėra kampas (apšviesiu matematiškai tave) tai skritulys spėju daba pabalvojai: ,,VOTAITAU STEBUKLAS MANO SUAUGUSIAM PROTUI :DDD ''

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgs 2012, 17:12 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

O dėl tų filmų... nekišk man savo priežaščių kodėl lankaisi čia ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgs 2012, 15:44 
Atsijungęs
Apsipratęs
Apsipratęs
Vartotojo avataras

atvesk zmogeli ,ji pasake savo nuomone, o tu cia jau....juk nieks tau nedraudzia to daryt , tik neprisidirbk, o tai gailesies... o del proto manau, kad jos kalba protingesne uz tavo... aciu ,kad isklausei. :angry

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Rgs 2012, 19:34 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

Brigita sutinku, kad aš gal per smarkiai suregavau ir biškiuka sutirštinau spalvas taigi sory jaigu ką įžeidžiau ;) tiesiog man buva ne kokia diena ir regis ne ten kur reik truputuka išsiliejau :roll: . Žinau tai pavojinga... taigi gal kas žinot kokių užkeikimų? :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Sau 2013, 16:04 
Atsijungęs
Neutralus
Neutralus

Tai va, pas mane yra tokia problema. Mano močiutės mama ( mano prosenelė) niekada nemylėjo mano močiutės. Žiemą kai buvo šalta prosenelė laikinai buvo apgyvendinta pas mano močiutę kol ateis pavasaris ir atšils. Gyveno viskas normaliai buvo, bet vieną dieną aš nežinau kas tikslai buvo nebuvau, bet man mama sakė ji buvo, kad prosenelė dėl kažko supyko ant močiutės ir išrėkė:,, Aš tave prakeikiu!''(savo dukrai!!). Prosenelė neužilgo mirė ir prie mano močiutės pradėjo kibti visokios ligos viena po kitos. Nežinom ką daryti mano močiutė mylėjo savo mamą ir meldžiasi už ją. Patarkit kaip panaikinti prakeiksmą, nes man gaila savo močiutės... :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Sau 2013, 17:27 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Nirvana2 rašė:
Tai va, pas mane yra tokia problema. Mano močiutės mama ( mano prosenelė) niekada nemylėjo mano močiutės. Žiemą kai buvo šalta prosenelė laikinai buvo apgyvendinta pas mano močiutę kol ateis pavasaris ir atšils. Gyveno viskas normaliai buvo, bet vieną dieną aš nežinau kas tikslai buvo nebuvau, bet man mama sakė ji buvo, kad prosenelė dėl kažko supyko ant močiutės ir išrėkė:,, Aš tave prakeikiu!''(savo dukrai!!). Prosenelė neužilgo mirė ir prie mano močiutės pradėjo kibti visokios ligos viena po kitos. Nežinom ką daryti mano močiutė mylėjo savo mamą ir meldžiasi už ją. Patarkit kaip panaikinti prakeiksmą, nes man gaila savo močiutės... :(

Tegul daro tai ką iki šiolei darė, jei iš širdies melsis viskas bus gerai

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Visos datos yra UTC + 3 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
SubIPB3.0 Designed by Lee Gao - http://6.dot.ch/.

Hosted by © 2014 FreeForums.org | Create a free forum | Powered by phpBB
About FreeForums | Legal | Advertise Here | Investors | Contact FreeForums.org
Report Violation

Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007
suspicion-preferred