Welcome
Sveiki atvykę į Magiška galia.

Šiuo metu jūs esate svečias todėl jūsų prieiga prie forumo yra ribota.Prisijungdami prie mūsų bendruomenės, jūs galėsite kurti temas, asmeniškai bendrauti su kitais nariais(AŽ),dalyvauti apklausose, ir dar daugiau. Registracija užims tik kelias minutes ir yra nemokama. Prisijunkite šiandien!

Prakeikimai

Juodoji magija, kerai, prakeikimai.

Vartotojo avataras

Užkietėjęs
Užkietėjęs

Standartinė 01 Rgp 2007, 11:20

Prakeikimai

Tai labai nesudėtinga. Turbūt daugelis jau žino, kad labai stipriai supykus galima pasiųsti prakeikimą, kuris tikrai pildosi. Tik siūlyčiau gerai prieš tai pagalvoti - remiantis viena iš pagrindinių magijos taisyklių, kad kiekvienas veiksmas turi lygiavertį atoveiksmį - pasiųstas prakeikimas anksčiau ar vėliau pasieks jus patį.

Standartinė 06 Rgp 2007, 02:18

Taip,puikiai tai zinau,nes netytcia esu prakeiku savo priese,bet vistiek del to gailiuosi nors ir nesusitaikem :(

Standartinė 06 Rgp 2007, 12:06

Ar kas nors is jusu buvo prakeikes zmogu?
Vartotojo avataras

Užkietėjęs
Užkietėjęs

Standartinė 06 Rgp 2007, 14:31

Jeigu aš LABAI supykstu ant žmogaus, jam pradeda nesisekti.. bet ne visada taip išeina... :roll:

Aktyvus
Aktyvus

Standartinė 31 Spa 2007, 11:26

Aš ir tą patį sugebu,ką ir ewhite,tik nevisada išeinaarba aš ne per stipriai pykstu :lol:

Aktyvus
Aktyvus

Standartinė 31 Spa 2007, 21:21

Esu prakeikusi,bet taip jau matyt reikėjo.

Apsipratęs
Apsipratęs

Standartinė 01 Lap 2007, 23:53

Jokie prakeiksmai neprikimba prie žmogaus, jei jis yra stiprios energetikos ir visa meile tiki Dievu.

Neutralus
Neutralus

Standartinė 06 Lap 2007, 21:04

Pritariu tau Viktorija.

Standartinė 30 Gru 2007, 15:05

Prakeikiant ka nors pyktis nereikalingas, nes per pykti pasimirsta, jog reikia apsisaugoti paciam, kad prakeiksmas negristu atgal nespejus paveikti prakeiktojo :twisted: ir tokiu atveju kenkiam tik sau :twisted:

Naujokas
Naujokas

Standartinė 05 Sau 2009, 17:58

matau seniai šia tema niekas nesinaudojo... gal kas užsuks ir perskaitys... mane prakeikė moteris pykčio priepolio pagauta. Aš buvau kalta... Kliudžiau ją savo mašina. Nelabai stipriai, iš pradžiu ji sakė kad nieko nėra, tik susitepė ir kad aš jai suardžiau visus planus. Kai vežiau namo ji pasidarė labai agresyvi, šaukė, kad sugrioviau jai gyvenimą...Ir atsisukus į mane garsiai išrėkė "aš tave prakeikiu" . Po to ji man grasino, reikalavo pinigų. Aš geriau pakviečiau policija. Tada ji pasakė, kad kentėsiu visą gyvenimą. Žinokit, pinigai neturi reikšmės, aišku ji pasinaudos proga kuo daugiau išpešti, bet aš kiekvieną rytą atsibudus grižtu prie minties, kad esu prakeikta... KĄ DARYTI??? Ar galima apsisaugoti, panaikinti ar kaip nors gražinti prakeiksmą???
Vartotojo avataras

Administratorius
Administratorius

Standartinė 05 Sau 2009, 18:52

Va čia geras klausimas: Ką daryt?

Kolkas su mane prakeikusiais darau kaip siūlo biblija:

Laiminkite tuos, kurie jus keikia, ir melskitės už savo niekintojus. (Lk 6,28)

Nes prakeiksmas apie kurį žinai ima veikti kaip savęs susinaikinimo programa, o toks elgesys kaip biblijoje veikia kaip neutralizatorius.

Kokie kiti įmanomi būdai?

Naujokas
Naujokas

Standartinė 05 Sau 2009, 19:40

Na aš kaip ir jaučiau, kad nereikia pykti ar burnoti ant to žmogaus... visą laiką žinojau, kad nieko nereikia prakeikti niekada, net pačiais sunkiausiais gyvenimo momentais, nes tai sugrįžta atgal... bandysiu pasimelsti ir atleisti... bet man vis tiek neramu, nervai pakriko...
Vartotojo avataras

Apsipratęs
Apsipratęs

Standartinė 05 Sau 2009, 20:37

Sutinku, kad tas faktas, kad kažkas į akis išrėkia, jog prakeikia yra savinaikinimo jungiklis. Tuomet pats save, savo gyvenimą ir net artimuosius gali labai sėkmingai "susiėsti" ir tą prakeiksmą įgyvendinti. Taip pat sutinku, kad reikia nemažai stiprybės tai nustumti į šalį, nepriimti į sielą, atleisti ir net gi pasimelsti už savo prakeikėją.
Bet tikriausiai tai ir daro mus žmonėmis.
The Truth Is Out There

Apsipratęs
Apsipratęs

Standartinė 11 Sau 2009, 05:53

ametistas rašė:matau seniai šia tema niekas nesinaudojo... gal kas užsuks ir perskaitys... mane prakeikė moteris pykčio priepolio pagauta. Aš buvau kalta... Kliudžiau ją savo mašina. Nelabai stipriai, iš pradžiu ji sakė kad nieko nėra, tik susitepė ir kad aš jai suardžiau visus planus. Kai vežiau namo ji pasidarė labai agresyvi, šaukė, kad sugrioviau jai gyvenimą...Ir atsisukus į mane garsiai išrėkė "aš tave prakeikiu" . Po to ji man grasino, reikalavo pinigų. Aš geriau pakviečiau policija. Tada ji pasakė, kad kentėsiu visą gyvenimą. Žinokit, pinigai neturi reikšmės, aišku ji pasinaudos proga kuo daugiau išpešti, bet aš kiekvieną rytą atsibudus grižtu prie minties, kad esu prakeikta... KĄ DARYTI??? Ar galima apsisaugoti, panaikinti ar kaip nors gražinti prakeiksmą???

Įtaiga labai galinga. Pasitelkus šį ginklą, žmonės įtraukiami į sektas, įtikinami tuoktis su nepažįstamu žmogumi svetimoje šalyje, privedami prie savižudybių, ir dar visokiausio bieso.. Tad jei užsiprogramuosi, jog prakeiksmas tave veikia, taip ir bus. Tai vadinama savitaiga.
Mano patarimas: mesk iš galvos tos moteriškės ištartus žodžius ir nuoširdžiai pasimelsk. Jei malda bus tikrai nuoširdi pajusi palengvėjimą, o su juo ir pasitikėjimą, kuris užkirs kelią vadinamam prakeiksmui. ;)

Naujokas
Naujokas

Standartinė 11 Sau 2009, 16:11

Ačiū, bandau nuoširdžiai melstis, atleisti jai už prasiveržusį pyktį ir linkėti jai ramaus gyvenimo. Be to įnykau į įvairius namų darbus ir nusprendžiau dažniau išeiti iš namų aplinkos. Vienu žodžiu bandau prasiblaškyti ir negalvoti apie blogus dalykus....

Naujokas
Naujokas

Standartinė 31 Sau 2009, 15:20

nu, nepatikesit! Aš gal ir nelabai tikėjau, bet bandžiau nuoširdžiai keletą kartų pasimelsti už tos moters ramybę ir sveikatą.... Vakar paskambino iš policijos ir pranešė, kad byla nutrauktą, nes nerą pagrindo, t.y. nerado jokių sužalojimų ekspertai. Negaliu pasakyti, kad visai atsipalaidavau, bet čia buvo man gera pamoka, kad nereikia stipriai imti į širdį, o tik nusiraminti, pasimlsti ir stengtis laikytis vidinės ramybės.
Vartotojo avataras

Administratorius
Administratorius

Standartinė 02 Vas 2009, 17:11

Šaunu kad tau pavyko :)
Все говно, кроме мочи...
http://paleontologija.eforum.lt

Neutralus
Neutralus

Standartinė 18 Geg 2009, 14:58

Super,neturiu net ką pridurti :) Pasirodo gera malda gelbsti dar ir kaip 8)

Naujokas
Naujokas

Standartinė 21 Bal 2010, 13:42

Re: Prakeikimai

Na va , praejo metai ir mano draugei atsitiko taip pat nemalonus dalykas. Jau kuris laikas prie jos kimba visokios bėdos ir net nelaimės. Neseniai išaiškėjo, kad jos tetulė (labai sena moteris) pykstanti ant viso pasaulio pareiškė, kad ant dukters ir mano draugės prikabino "grafkes". Kas tai yra? Gal kas žinot tokį dalyką? Čia gal koks prakeiksmas? Jeigu btaip, tai kaip nuo to apsiginti? Aš jai pasiūliau išsišluoti namus (kas man tikrai padėjo), bandyti melstis už tetulės ramybę ir t t. Bet daugiau nieko nežinau. Gal kas nors žinot apie tas "grafkes"?
Vartotojo avataras

Neutralus
Neutralus

Standartinė 29 Bal 2010, 23:00

Apie tą prikabinima aš irgi girdėjau, tai prakeiksmas per nuotrauką ar kažkas pan.
Tačiau dabar tavo draugei vis negerai, o po kiek laiko viskas grįš į ją ir ji supratusi atšauks prakeikima arba ne.
Vartotojo avataras

Neutralus
Neutralus

Standartinė 03 Spa 2010, 17:06

Stengiuosi valdyti savę, bet kartais net pati nepastebiu, kaip man smarkiai supykus ant tam tikro asmenio, jam pradeda nesisekti.
Vartotojo avataras

Užkietėjęs
Užkietėjęs

Standartinė 26 Gru 2010, 17:53

oi baisūs tie prakeikimai,pakolkas nieko nesu prakeikusi.ir nenoreciau.
„Kelyje į tiesą ir nubudimą reikia būti kantriam. Mes gyvename tam, kad gyvenimą praleistume, ieškodami kelio namo“ (R.Sharma).
Vartotojo avataras

Užkietėjęs
Užkietėjęs

Standartinė 21 Vas 2011, 18:21

Bet gal kas žino meilės užkalbėjimų?
„Kelyje į tiesą ir nubudimą reikia būti kantriam. Mes gyvename tam, kad gyvenimą praleistume, ieškodami kelio namo“ (R.Sharma).
Vartotojo avataras

Aktyvus
Aktyvus

Standartinė 09 Bal 2011, 16:46

tau tik meiles ir teupi
klupiu prieš tave ant keliu, nes tu mane pagavai už sparnų, nebijok aš nepabėgsiu, nes aš priklausau...tau.
Vartotojo avataras

Užkietėjęs
Užkietėjęs

Standartinė 15 Bal 2011, 17:40

tai aišku
Kitas

Grįžti į Juodoji magija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Designed by ST Software for PTF.
Hosted by © 2015 FreeForums.org | Create a free forum | Powered by phpBB
About FreeForums | Legal | Advertise Here | Investors | Contact FreeForums.org
Report Violation

Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007
suspicion-preferred