Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 18 Gru 2014, 20:20

Welcome
Sveiki atvykę į <strong>Magiška galia</strong>.

Šiuo metu jūs esate svečias todėl jūsų prieiga prie forumo yra ribota.Prisijungdami prie mūsų bendruomenės, jūs galėsite kurti temas, asmeniškai bendrauti su kitais nariais(AŽ),dalyvauti apklausose, ir dar daugiau. Registracija užims tik kelias minutes ir yra nemokama, <a href="/profile.php?mode=register">prisijunkite šiandien</a>!

Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
 Prakeikimai 
Autorius Žinutė
Užkietėjęs
Užkietėjęs
Vartotojo avataras

Standartinė Prakeikimai
Tai labai nesudėtinga. Turbūt daugelis jau žino, kad labai stipriai supykus galima pasiųsti prakeikimą, kuris tikrai pildosi. Tik siūlyčiau gerai prieš tai pagalvoti - remiantis viena iš pagrindinių magijos taisyklių, kad kiekvienas veiksmas turi lygiavertį atoveiksmį - pasiųstas prakeikimas anksčiau ar vėliau pasieks jus patį.

01 Rgp 2007, 11:20
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
Standartinė 
Taip,puikiai tai zinau,nes netytcia esu prakeiku savo priese,bet vistiek del to gailiuosi nors ir nesusitaikem :(

06 Rgp 2007, 02:18
Standartinė 
Ar kas nors is jusu buvo prakeikes zmogu?

06 Rgp 2007, 12:06
Užkietėjęs
Užkietėjęs
Vartotojo avataras

Standartinė 
Jeigu aš LABAI supykstu ant žmogaus, jam pradeda nesisekti.. bet ne visada taip išeina... :roll:

06 Rgp 2007, 14:31
Aktyvus
Aktyvus

Standartinė 
Aš ir tą patį sugebu,ką ir ewhite,tik nevisada išeinaarba aš ne per stipriai pykstu :lol:

31 Spa 2007, 11:26
Aktyvus
Aktyvus

Standartinė 
Esu prakeikusi,bet taip jau matyt reikėjo.

31 Spa 2007, 21:21
Apsipratęs
Apsipratęs

Standartinė 
Jokie prakeiksmai neprikimba prie žmogaus, jei jis yra stiprios energetikos ir visa meile tiki Dievu.

01 Lap 2007, 23:53
Neutralus
Neutralus

Standartinė 
Pritariu tau Viktorija.

06 Lap 2007, 21:04
Standartinė 
Prakeikiant ka nors pyktis nereikalingas, nes per pykti pasimirsta, jog reikia apsisaugoti paciam, kad prakeiksmas negristu atgal nespejus paveikti prakeiktojo :twisted: ir tokiu atveju kenkiam tik sau :twisted:

30 Gru 2007, 15:05
Naujokas
Naujokas

Standartinė 
matau seniai šia tema niekas nesinaudojo... gal kas užsuks ir perskaitys... mane prakeikė moteris pykčio priepolio pagauta. Aš buvau kalta... Kliudžiau ją savo mašina. Nelabai stipriai, iš pradžiu ji sakė kad nieko nėra, tik susitepė ir kad aš jai suardžiau visus planus. Kai vežiau namo ji pasidarė labai agresyvi, šaukė, kad sugrioviau jai gyvenimą...Ir atsisukus į mane garsiai išrėkė "aš tave prakeikiu" . Po to ji man grasino, reikalavo pinigų. Aš geriau pakviečiau policija. Tada ji pasakė, kad kentėsiu visą gyvenimą. Žinokit, pinigai neturi reikšmės, aišku ji pasinaudos proga kuo daugiau išpešti, bet aš kiekvieną rytą atsibudus grižtu prie minties, kad esu prakeikta... KĄ DARYTI??? Ar galima apsisaugoti, panaikinti ar kaip nors gražinti prakeiksmą???

05 Sau 2009, 17:58
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę MSNM/WLM
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Standartinė 
Va čia geras klausimas: Ką daryt?

Kolkas su mane prakeikusiais darau kaip siūlo biblija:

Laiminkite tuos, kurie jus keikia, ir melskitės už savo niekintojus. (Lk 6,28)

Nes prakeiksmas apie kurį žinai ima veikti kaip savęs susinaikinimo programa, o toks elgesys kaip biblijoje veikia kaip neutralizatorius.

Kokie kiti įmanomi būdai?

05 Sau 2009, 18:52
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Naujokas
Naujokas

Standartinė 
Na aš kaip ir jaučiau, kad nereikia pykti ar burnoti ant to žmogaus... visą laiką žinojau, kad nieko nereikia prakeikti niekada, net pačiais sunkiausiais gyvenimo momentais, nes tai sugrįžta atgal... bandysiu pasimelsti ir atleisti... bet man vis tiek neramu, nervai pakriko...

05 Sau 2009, 19:40
Apsipratęs
Apsipratęs
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sutinku, kad tas faktas, kad kažkas į akis išrėkia, jog prakeikia yra savinaikinimo jungiklis. Tuomet pats save, savo gyvenimą ir net artimuosius gali labai sėkmingai "susiėsti" ir tą prakeiksmą įgyvendinti. Taip pat sutinku, kad reikia nemažai stiprybės tai nustumti į šalį, nepriimti į sielą, atleisti ir net gi pasimelsti už savo prakeikėją.
Bet tikriausiai tai ir daro mus žmonėmis.

05 Sau 2009, 20:37
Apsipratęs
Apsipratęs

Standartinė 
ametistas rašė:
matau seniai šia tema niekas nesinaudojo... gal kas užsuks ir perskaitys... mane prakeikė moteris pykčio priepolio pagauta. Aš buvau kalta... Kliudžiau ją savo mašina. Nelabai stipriai, iš pradžiu ji sakė kad nieko nėra, tik susitepė ir kad aš jai suardžiau visus planus. Kai vežiau namo ji pasidarė labai agresyvi, šaukė, kad sugrioviau jai gyvenimą...Ir atsisukus į mane garsiai išrėkė "aš tave prakeikiu" . Po to ji man grasino, reikalavo pinigų. Aš geriau pakviečiau policija. Tada ji pasakė, kad kentėsiu visą gyvenimą. Žinokit, pinigai neturi reikšmės, aišku ji pasinaudos proga kuo daugiau išpešti, bet aš kiekvieną rytą atsibudus grižtu prie minties, kad esu prakeikta... KĄ DARYTI??? Ar galima apsisaugoti, panaikinti ar kaip nors gražinti prakeiksmą???

Įtaiga labai galinga. Pasitelkus šį ginklą, žmonės įtraukiami į sektas, įtikinami tuoktis su nepažįstamu žmogumi svetimoje šalyje, privedami prie savižudybių, ir dar visokiausio bieso.. Tad jei užsiprogramuosi, jog prakeiksmas tave veikia, taip ir bus. Tai vadinama savitaiga.
Mano patarimas: mesk iš galvos tos moteriškės ištartus žodžius ir nuoširdžiai pasimelsk. Jei malda bus tikrai nuoširdi pajusi palengvėjimą, o su juo ir pasitikėjimą, kuris užkirs kelią vadinamam prakeiksmui. ;)

11 Sau 2009, 05:53
Naujokas
Naujokas

Standartinė 
Ačiū, bandau nuoširdžiai melstis, atleisti jai už prasiveržusį pyktį ir linkėti jai ramaus gyvenimo. Be to įnykau į įvairius namų darbus ir nusprendžiau dažniau išeiti iš namų aplinkos. Vienu žodžiu bandau prasiblaškyti ir negalvoti apie blogus dalykus....

11 Sau 2009, 16:11
Naujokas
Naujokas

Standartinė 
nu, nepatikesit! Aš gal ir nelabai tikėjau, bet bandžiau nuoširdžiai keletą kartų pasimelsti už tos moters ramybę ir sveikatą.... Vakar paskambino iš policijos ir pranešė, kad byla nutrauktą, nes nerą pagrindo, t.y. nerado jokių sužalojimų ekspertai. Negaliu pasakyti, kad visai atsipalaidavau, bet čia buvo man gera pamoka, kad nereikia stipriai imti į širdį, o tik nusiraminti, pasimlsti ir stengtis laikytis vidinės ramybės.

31 Sau 2009, 15:20
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Standartinė 
Šaunu kad tau pavyko :)

02 Vas 2009, 17:11
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Neutralus
Neutralus

Standartinė 
Super,neturiu net ką pridurti :) Pasirodo gera malda gelbsti dar ir kaip 8)

18 Geg 2009, 14:58
Naujokas
Naujokas

Standartinė Re: Prakeikimai
Na va , praejo metai ir mano draugei atsitiko taip pat nemalonus dalykas. Jau kuris laikas prie jos kimba visokios bėdos ir net nelaimės. Neseniai išaiškėjo, kad jos tetulė (labai sena moteris) pykstanti ant viso pasaulio pareiškė, kad ant dukters ir mano draugės prikabino "grafkes". Kas tai yra? Gal kas žinot tokį dalyką? Čia gal koks prakeiksmas? Jeigu btaip, tai kaip nuo to apsiginti? Aš jai pasiūliau išsišluoti namus (kas man tikrai padėjo), bandyti melstis už tetulės ramybę ir t t. Bet daugiau nieko nežinau. Gal kas nors žinot apie tas "grafkes"?

21 Bal 2010, 13:42
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

Apie tą prikabinima aš irgi girdėjau, tai prakeiksmas per nuotrauką ar kažkas pan.
Tačiau dabar tavo draugei vis negerai, o po kiek laiko viskas grįš į ją ir ji supratusi atšauks prakeikima arba ne.

29 Bal 2010, 23:00
Neutralus
Neutralus
Vartotojo avataras

Stengiuosi valdyti savę, bet kartais net pati nepastebiu, kaip man smarkiai supykus ant tam tikro asmenio, jam pradeda nesisekti.

03 Spa 2010, 17:06
Užkietėjęs
Užkietėjęs
Vartotojo avataras

oi baisūs tie prakeikimai,pakolkas nieko nesu prakeikusi.ir nenoreciau.

26 Gru 2010, 17:53
Užkietėjęs
Užkietėjęs
Vartotojo avataras

Bet gal kas žino meilės užkalbėjimų?

21 Vas 2011, 18:21
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras